You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гідравлічні насоси з постійною продуктивністю

Виберіть підкатегорію

Гідронасос з постійною продуктивністю


Вибір гідравлічного насоса - достатньо відповідальний процес. Результат впливає на ефективність виробництва, надання послуг, зручність і економічність життєзабезпечуючих систем в побуті. Якщо необхідно насосне обладнання, важливо звертати увагу на такі параметри:

Робочий тиск (bar, МПа);

Робочий об'єм (питома подача) (см3 / об);

В'язкість і діапазон робочого середовища;

Швидкість обертання (об / хв);

Габарити;

Гідравлічний насос ціна.

Якщо потрібна постійна продуктивність агрегату, тоді вибирати потрібно з шестерних насосів.

Конструкція та принцип роботи шестерних гидронасосов

Шестеренний прилад складається з двох зчеплених зубчастих шестерень, щільно підігнаних до корпусу. Обертання шестерень, одна з яких є провідною, призводить в рух рідина в просторі між зубами шестерень і корпусом, від входу до виходу. Насоси з зубчастими колесами з внутрішнім зачепленням працюють за таким же принципом.

Пристрій лопатевих насосів з постійною продуктивністю

Конструкція ротора передбачає наявність ряду ковзних лопатей, які за допомогою тиску рідини, що потрапляє в підстави пазів лопатей, притискаються до еліптичному кільцю. Обсяги камер між лопатями при обертанні ротора зростають в момент проходження вхідних отворів, і зменшуються при проходженні вихідних. Завдяки овальної форми за один оборот ротора кільця лопаті змінюють положення двічі.

Для створення високого тиску в гідравлічних системах можуть застосовуватися радіальні, осьові і многопоршневие насоси. Такі агрегати використовують в промисловості, авіації та інших сферах, коли необхідно постійний високий тиск. Показники робочих швидкостей можуть варіюватися від декількох сотень оборотів в хвилину (промислові) до 10 тис. Оборотів в хвилину для авіаційних установок. У той же час для типових промислових насосів число оборотів в хвилину варіюється від 1000 до 3000. Продуктивність різних модифікацій лопатевих гідравлічних агрегатів варіюється від 5 до 200 л / хв.

Гідравлічне обладнання Parker Hannifin

 

Компанія «BTS-Group» - офіційний дилер американського виробника гідравліки Parker Hannifin Corporation. Великий спектр комплектацій забезпечує широке застосування гідронасосів для роботи спецтехніки з великими навантаженнями - вантажно-розвантажувальної, будівельної, сільськогосподарської. Столітній досвід американського виробника Parker Hannifin і профільна спеціалізація менеджерів BTS-Group дозволяють нам гарантувати, що у нас ви знайдете оптимальну модель гидронасоса з постійною продуктивністю. Важливий і фінансовий аспект при купівлі дорогого агрегату. З огляду на цей факт, ми підтримуємо прозору тарифну політику і взаємовигідні стосунки із клієнтами. Наявність прямих поставок від виробника дозволяє нам пропонувати найбільш вигідні ціни на ринку гідравлічного обладнання. Якщо Ви хочете купити гидронасос без зайвих переплат, тоді заходите в наш інтернет-магазин.

 

На українському ринку поставок промислового обладнання ми офіційно представляємо продукцію таких світових гігантів гідравліки як Manitou, Volvo, Great Plains, JCB і Horsch. Досвід в вузькоспеціалізованої сфері промислової і мобільного гідравліки, рекомендації виробників, широкий асортимент агрегатів - інструменти, які дозволяють підібрати техніку для промисловості, будівництва або агротехнічної сфери з урахуванням заявлених вимог.

Висока якість комплектуючих - гарантія тривалого термін служби гідравліки. Ще один важливий фактор довговічності дорогих агрегатів це своєчасна заміна що вийшли з ладу, зношених деталей. Ми знаємо, що для забезпечення стабільної роботи механізмів слід застосовувати сертифіковані комплектуючі, поставлені по надійних каналах. Беручи до уваги всі ці фактори, компанія «BTS-Group» співпрацює тільки з надійними постачальниками і виробниками.

Якість монтажу та наладки гідронасосної системи - один з ключових чинників, що визначають стабільну роботу обладнання протягом гарантійного та післягарантійного періоду. Наша компанія відповідально ставиться до підбору техніки, керуючись заявленими вимогами клієнта, а також надає комплексну технічну підтримку після придбання насоса. Таким чином нам вдається забезпечувати максимальну продуктивність системи, стабільність технологічних процесів і, в кінцевому рахунку, високу ефективність бізнес-процесів і надійність техніки в побуті.

Перевірена мільйонами споживачів по всьому світу Гідронасосн техніка Parker, Manitou і Horsch, посилена гарантіями офіційного дистриб'ютора в Україні «BTS-Group», - запорука безперебійної роботи системи, відсутність непередбачених збоїв і витрат.