You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гідравлічні насоси з регульованою продуктивністю

Виберіть підкатегорію

€0.00

..

€0.00

..

€0.00

..

€0.00

..

€0.00

..

€0.00

..

Показано з 1 по 6 із 347 (58 сторінок)

Гідронасос з регульованою продуктивністю


В даний час вимоги до обладнання - як виробничого, так і побутового - вкрай високі. Конкуренція провідних виробників сьогодні сконцентрована в області розробки нових енергозберігаючих технологій, а показник енергозбереження для споживача виходить на перший план. Якщо мова йде про гідравлічному обладнанні, то найбільш економічну техніку потрібно шукати в модельній лінійці гідравліки з регульованою продуктивністю.

Можливість налаштувати робочі параметри функціонування системи дозволяє регулювати енергоспоживання, що важливо для бізнесу, приватних і колективних домогосподарств. Але при цьому варто враховувати, що зниження енерговитрат не повинно відбиватися на ефективності системи. Всі ці вимоги враховані конструкторами американської компанії Parker - одного з лідерів світового виробництва промислової гідравліки. За плечима PARKER HANNIFIN в буквальному сенсі віковий досвід у виробництві гідравліки, що підтверджується більше 8000 патентних документів. І цілком природно, що і кращі енергозберігаючі розробки реалізовані в гідромашинах PARKER. Модельна лінійка енергозберігаючих гідравлічної техніки включає насоси з регульованою продуктивністю, надаючи клієнтові широкий вибір економічної та надійної техніки.

Гідравлічне обладнання, представлене офіційним дилером Parker, Manitou і Volvo, можна повністю комп'ютеризувати. Наявність електронної системи управління дозволяє налаштовувати агрегати з урахуванням мінливих умов і виробничих завдань, мінімізуючи витрати енергії і підвищуючи життєвий цикл дорогого агрегату. Строгий контроль якості, високоякісні комплектуючі та правильний підбір моделей дозволяють нам гарантувати високу ефективність кожної установки, представленої в онлайн-магазині гідравлічної техніки BTS-Group.

 

Види регульованого гідравлічного обладнання

Функціонал з налаштування продуктивності може мати і пластинчастий, і плунжерний гидронасос.

Регульований пластинчастий насос являє собою установку з опціями регулювання продуктивності і налаштування гідравлічної стабілізації тиску. Така модифікація насоса дає можливість автоматичного регулювання витрати відповідно до потреб системи. Деякі моделі включають функцію гидростатической осьової компенсації за допомогою розподільних пластин, що істотно знижує знос окремих компонентів системи і підвищує ККД.

Регульований аксіально-поршневий насос для замкнутих контурів має опції установки робочого об'єму. Така система має поліпшені експлуатаційні показники і готовність до змінних навантажень. Скажімо, агрегати аксіального типу Parker серії С мають кілька показників робочого об'єму, і оператор підбирає потужність в залежності від виробничих завдань. Такі установки можна підключати до систем регулювання, що також розширює експлуатаційні можливості насосів серії С. Міцність конструкції, широкий функціонал управління, стабілізуючий механізм для захисту від перевантажень при високому тиску - всі ці показники забезпечують підвищену продуктивність при оптимальних витратах енергії. Завдяки компактності аксіально-поршневих гідронасосів, такі установки забезпечують широкий вибір способів монтажу.

Аксіально-плунжерний гидронасос Parker PVPLUS з похилим диском призначені для роботи у відкритих контурах. Дана модель має вигідні технічні характеристики як по частині простоти експлуатації, так і в аспекті економічності. Гідравлічний насос Parker PVPLUS має демонструє стабільну роботу при низькому рівні шуму і забезпечує швидкий відгук. Висока швидкість самоусмоктування, мінімальні втрати енергії (100% номінальний крутний момент), ефективність передачі енергії, що виробляється, компактна конструкція і зручність обслуговування - ось лише кілька основних аргументів, чому потрібно купити гидронасос Parker.